F-INTERIER s.r.o. • Kuchyňské studio - Prodej, výroba a montáž nábytku - Vestavěné skříně • Česká Lípa

Vítejte

Firma F-INTERIER s.r.o. se orientuje na vlastní truhlářskou výrobu, prodej kvalitního nábytku a komplexní vybavování interierů.

Klasická truhlářská výroba, to je především nábytek na míru - kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, stoly,nábytek pro děti, studenty, kancelářský nábytek...Částečně se soustředíme také na stavebně-truhlářskou výrobu -  obložení schodišť a stěn ušlechtilými materiály, montáž schodišťových zábradlí a další činnosti dle požadavků zákazníků, a to nejen v interiérech, ale také v exteriérech (např. pergoly, zahradní altány...).

Ve spolupráci s našimi partnery umíme rovněž kompletně zařídit kanceláře, restaurační a zábavní provozy, prodejny, školy, školky atd.

Při vlastní výrobě i při výběru dodavatelů je kladen zvláštní důraz na dodržování kvalitativních standardů námi dodávaných výrobků. Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobek, jehož vynikající užitné vlastnosti a nadčasovou hodnotu naši zákazníci ocení stejně dobře dnes jako za mnoho let.

Maximální úsilí věnujeme individuálnímu přístupu ke každému z našich zákazníků. Řekněte nám o svých potřebách a my se vždy budeme snažit najít nejvhodnější řešení s ohledem na požadované funkční vlastnosti, rozměry, materiálové a barevné provedení a v neposlední řadě samozřejmě také na cenu.

Přijďte navštívit naše výstavní a prodejní prostory v interierovém centru Pianka.

 

Najdete nás na adrese:

Interierové centrum Pianka

Mimoňská 3223
470 01 Česká Lípa

(Areál bývalé Pianky)

mob: +420 739 593 006

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek • 08:00-12:00 13:00-17:00
Sobota • dle dohody

Kontakty

Najdete nás na adrese:

Interierové centrum Pianka
Mimoňská 3223
470 01 Česká Lípa

(přes louku proti Kauflandu)

mobil: +420 739 593 006

e-mail: info@f-interier.cz

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek:
08:00-12:00 • 13:00-17:00

Sobota:
dle dohody

^